ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Léto - náměstí - kašna

Léto - náměstí - kašna

Aktuality

gymnázium
20.01.2017

Město operativně řeší následky mimořádné situace

v objektu základní školy v ulici J. A. Komenského v prostorách gymnázia.
V pátek 20. ledna 2017 se uskutečnilo v prostorách čelákovické radnice jednání, jehož cílem bylo projednat postup při odstranění nevyhovujícího technického stavu v třetím nadzemním podlaží v objektu základní školy v ulici J. A. Komenského 414 v prostorách gymnázia a rovněž vytipovat vhodné náhradní prostory, ve kterých je možné zajistit bezpečnou výuku žáků střední školy, jejímž zřizovatelem je Středočeský kraj.

 
19.01.2017

Pronájem obecního bytu

Město Čelákovice nabízí k pronájmu obecní byt - ulice J. A. Komenského č. p. 1646, byt č. 6. ikona souboruBližší informace.

 
Demolovaný sklad
18.01.2017

Demolice bývalého skladu výrazně omezí možnosti parkování u nádraží

Elektrizace železnic Praha, a. s., zahájila stavební práce v prostoru železniční stanice Čelákovice. Část parkovacích ploch slouží jako staveniště. Celé parkoviště v blízkosti výpravní budovy v Masarykově ulici bude uzavřeno od pátku 20. ledna do soboty 4. února. Počet parkovacích míst se dočasně sníží o 120 stání!

 
01
18.01.2017

Zpráva ze schůze Rady města č. 01/2017 konané dne 17. ledna

Radní města se zabývali dopadem rozsáhlých stavebních prací na čelákovickém nádraží na život obyvatel města, projednali postup přestavby domu č. p. 231 v Masarykově ulici a byli informováni o mimořádné situaci v objektu základní školy v ulici J. A. Komenského v prostorách gymnázia. V úvodu schůze Rady se uskutečnila prohlídka nově zrekonstruované služebny Městské policie Čelákovice za účasti velitele Radka Fedačka.

 
17.01.2017

POZVÁNKA - 25. 1. 2017

na zasedání zastupitelstva města, které se koná dne 25. 1. 2017 od 18.00 hodin v Kulturním domě v Čelákovicích

 
15.01.2017

Aktuální informace k mimořádné situaci v budově ZŠ J.A. Komenského

Vážení občané,

ve čtvrtek se udála mimořádná situace v budově ZŠ, kterou užívá i Gymnázium. Vlivem mrazu došlo k roztrhnutí kulového kohoutu topení a následnému zatečení topné vody do izolace nad sádrokartonovým podhledem. Tato izolace do sebe nasákla vodu, a její hmotnost se natolik zvětšila, že došlo k destrukci sádrokartonové konstrukce. Bohužel budova byla postavena tak, že topné potrubí vede půdou nad stropy. Budovu si prohlédl jak soudní znalec PČR, tak statik, který byl objednán městem. (Viz ikona souboruposudek) Abychom minimalizovali riziko opakování této události, došlo včera a dnes k vizuální kontrole topného systému na půdě i kontrole všech kulových kohoutů. Taktéž došlo k revizi izolace a zaizolování všech kulových kohoutů. Mráz by tedy už neměl potrubí poškodit. Zároveň společnost Q-byt bude do odvolání zajišťovat pravidelnou kontrolu tlaku v topném systému. Obnova sádrokartonové konstrukce za zničenou začne v pondělí a potrvá zhruba týden. Provedení stavby budovy z roku 2002 zkoumá kriminální policie. Konečné řešení je na projektantech. ZŠ od pondělí vyučuje normálně, oficiální rozhodnutí gymnázia paní ředitelka oznámí.

 
text titulka zeleznice 2
11.01.2017

Elektrizace železnic Praha zahájí stavební práce na čelákovickém nádraží

Ve čtvrtek 12. ledna 2017 bude předáno staveniště Správou železniční dopravní cesty, s. o. (SŽDC) zhotoviteli stavby „Optimalizace trati Lysá nad Labem – Praha-Vysočany, 2. stavba – I. část žst. Čelákovice“, kterým se stala Elektrizace železnic Praha, a. s. Cílem stavby je vybudovat na nádraží v Čelákovicích dva nové podchody pro pěší a nové ostrovní a vnější nástupiště. Stavební práce zde budou probíhat od ledna 2017 do srpna 2018 a hodnota stavebních prací přesáhne částku půl miliardy korun. 

 
10.01.2017

Aktuální informace k ptačí chřipce

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Středočeský kraj nařizuje tato mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – aviární influenzy. Tato mimořádná veterinární opatření jsou vydávána na základě potvrzení výskytu nebezpečné nákazy – vysoce patogenní aviární influenzy v k.ú. Lázně Toušeň.V tomto případě se jedná o vir H5N8, který není přenosný na člověka, v současné době již bylo zlikvidováno ohnisko nákazy.Sledujte i nadále zdravotní stav drůbeže a jiného ptactva chovaného v zajetí a případné úhyny hlaste na Krajskou veterinární správu tel. č. +420 720 995 204.Žádáme všechny chovatele drůbeže a jiného ptactva, aby nejpozději do čtvrtka 12. 1. 2017 odevzdali vyplněný Sčítací list na podatelnu Městského úřadu Čelákovice nebo na služebnu Městské policie.

 
04.01.2017

V Čelákovicích na nohejbale uvidíme Korejce

České extralize na jaře dodá lesk výjimečná návštěva - na jejích kolbištích předvede své umění několik reprezentantů Jižní Koreje.
Tuzemské publikum už si zvyklo na slovenské legionáře hájící barvy různých, v drtivé většině extraligových klubů. Hráči ze země pod Tatrami jsou dosud jedinými cizinci, kteří se v  nejvyšší domácí soutěži objevili. To se ale na přelomu dubna a května nejspíš změní. Do České republiky zamíří čtyři jihokorejští mušketýři, jejichž sportovním domovem se na měsíc stane Forbes Aréna v Čelákovicích.

 
04.01.2017

Pronájem obecních bytů

Město Čelákovice nabízí k pronájmu obecní byty - ulice J. A. Komenského č. p. 1647, Stankovského č. p. 1581, Na Stráni č. p. 1628. ikona souboruBližší informace.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 57 58 59 60 61 62 63 [...] 78 starší
 
Město Čelákovice
load