ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Hledají se nejlepší podnikatelky!

podnikatelky logo

Osm odvážných účastnic se zatím přihlásilo do soutěže „Nejlepší podnikatelka Středního Polabí“, v níž mohou své byznysy zviditelnit ženy z regionu podnikající jako fyzické osoby. Pořadatelé soutěže rozhodli lokální podnikatelky znovu povzbudit a prodloužit termín pro odevzdání přihlášek do pátku 22. listopadu 2013. 

Soutěž o titul Nejlepší podnikatelky Středního Polabí má dvě kategorie určené zkušeným podnikatelkám i těm, které s živností teprve začínají. „Soutěž je skvělá příležitost, jak zaujmout veřejnost. Ženy mohou prezentovat přednosti svého podniku a navázat cenné kontakty, což prostřednictvím pouhého inzerátu v novinách rozhodně nedokážou,“ řekla Jana Krausová Fajtová, koordinátorka projektu Podporujme podnikatelky Polabí! a jedna z členů poroty. O výsledku soutěže bude rozhodovat pět porotců, mezi nimiž má svého zástupce i město Čelákovice, partnerská firma FV Plast, a. s., a Krajská hospodářská komora Střední Čechy. Úspěšné podnikatelky regionu reprezentuje Gabriela Rychová.

Podnikatelky z Čelákovic a okolí rozjíždějí své projekty odvážně a s úspěchem. Na říjnovém Dni podnikatelek se představilo 12 žen, které prošly workshopy projektu „Podporujme podnikatelky Polabí!“. Akce měla takový úspěch, že se 24. listopadu bude opakovat, tentokrát ve formě předadventního minitrhu. Všichni jste zváni mezi 13.00 a 18.00 hodinou do Galerie Café, Čelákovice.

Bohdana Rambousková

18.11.2013 9:57:32 | přečteno 650x | dagmar.vitackova
 
Město Čelákovice
load