ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Začíná soutěž Nejlepší podnikatelka Středního Polabí

podnikatelky logo

O titul nejlepší podnikatelky se budou moci v následujících měsících utkat ženy z regionu Střední Polabí podnikající jako fyzické osoby. Cílem soutěže, která je otevřena začínajícím i zkušeným podnikatelkám, je zviditelnit úspěšné podnikatelské projekty žen a zároveň povzbudit případné zájemkyně, které o otevření vlastního byznysu teprve uvažují. Přijímání přihlášek začíná v polovině října a bude pokračovat do 15. listopadu 2013. 


Tisková zpráva - Čelákovice, 9. října 2013

Pořadatelem soutěže je projekt Podporujme podnikatelky Polabí! Rodinného centra ROUTA, o. s., v Čelákovicích. Rozdělení na dvě kategorie (podnikání kratší a delší než 2 roky) má zajistit, aby v soutěži mohly uspět i majitelky nově otevřených živností. „Doufáme, že soutěž naláká i zbrusu nové podnikatelky, které před pár měsíci prošly miniškolou podnikání a odborným poradenstvím našeho projektu,“ říká Jana Fajtová Krausová, koordinátorka Podporujme podnikatelky Polabí!

Soutěž je dvoukolová. V prvním kole musí zúčastněné podnikatelky přesvědčit porotu o přínosu svého byznysu pro region, o inovativnosti svých služeb i o tom, že si dokáží poradit s propagací. Na konci února 2014 budou oznámena jména tří finalistek každé kategorie. Ty pak v průběhu jara čeká úkol představit své podnikatelské vize a prokázat tak svůj podnikatelský potenciál. Vítězky budou oznámeny v květnu na tradičním Setkání na náměstí v Čelákovicích. Nejlepší podnikatelky získají prostor pro prezentaci ve Zpravodaji města Čelákovice a grafický návrh a tisk propagačních materiálů v hodnotě 5 000 Kč.

V porotě zasednou zástupci partnerů projektu - firmy FV Plast, a. s., a města Čelákovic. Pozvání do poroty přijala také úspěšná podnikatelka Gabriela Rychová, která si při vedení obchodních firem a získávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích nachází čas pro oživování tradičních jarmarků Ve Skále v Čelákovicích. Soutěž podporuje Krajská hospodářská komora Střední Čechy.

Slavnostní zahájení soutěže proběhne na Dni podnikatelek ve středu 16. října mezi 12.00 a 18.00 hodinou v prostorách Galerie Café, Masarykova 2023, Čelákovice. Během odpoledne se zde budou prezentovat místní podnikatelky, uskuteční se módní přehlídka, ochutnávka kávy a domácích zákusků zdarma a další aktivity. Akce se osobně zúčastní členové poroty soutěže.

Více informací k soutěži získáte v Centru podnikatelek Polabí, Masarykova 95, Čelákovice a na www.podnikatelky-polabi.cz.

Kompletní podmínky soutěže najdete na www.podnikatelky-polabi.cz/podnikam/nejlepsi-podnikatelka-polabi/kompletni-podminky-souteze/

Projekt „Podporujme podnikatelky Polabí!“ poskytuje ženám z regionu Střední Polabí podporu a asistenci, aby se staly úspěšnými podnikatelkami a sladily svou živnost s potřebami rodiny. Je určen nejen ženám na rodičovské dovolené, ale i starším ženám s nejistou pozicí na pracovním trhu. Projekt je financován Evropským sociálním fondem z Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost.

 

Kontakt: Bohdana Rambousková, PR manažerka projektu Podporujme podnikatelky Polabí!

Telefon: 606 191 154, e-mail: bohdana.rambouskova@rc-routa.cz.

routa loga

9.10.2013 16:23:13 | přečteno 882x | dagmar.vitackova
 
Město Čelákovice
load