ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

16. - 18. 4. 2020 - Regiony České republiky a komunál

19. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center a 2. výstava komunální techniky a městského mobiliáře 

Vystavovatelé na osmnácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 16. do 18. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Muzea Středočeského kraje představí své expozice.

S ohledem na světové téma problematiky plastů a odpadu jako takového, je tématem letošní výstavy Regiony ČR komunální odpad. Vystavovatelé zde představí možnosti pro města, ale i pro domácnosti, jak nakládat s odpadem a jak snížit jeho množství.

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2020 a Zpravodaj roku 2020.

V rámci odborného programu proběhnou i vzdělávací semináře.

Přijedete do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklo věži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.
29.1.2020 14:30:51 | přečteno 201x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load