ENDE

Vyhledávání

Přihlášení
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Podzim - Pod Prerovskou cestou   web

Podzim - Pod Prerovskou cestou web

16. 9. 2020 - T-Mobile olympijský běh ve Vyšehořovicích od 18:00 hod.

olympijský běh Vyše

Registrace do závodu probíhá na https://www.olympijskybeh.cz/zavody/vysehorovice-2019.

Startovné činí 250 Kč (450 Kč s tričkem). Děti do 15 let běží v rámci dětských závodů zdarma.

Zveme vás na závod do Vyšehořovic, kde pro vás připravujeme převážně trailový 5 km okruh. Závod bude startovat na návsi Vyšehořovic, která je obklopená historickými stavbami - ruinami gotické tvrze a kostela, renesanční zvonicí, barokním kostelem sv.Martina a bývalou farou. Trasa povede okolím přírodní památky U Skal a údolím potoka Výmoly.  Součástí jsou i dětské závody. Pojďte si užít radost z pohybu a zároveň přispět na konto České olympijské nadace. Z každého startovného bude nadaci věnováno 20 Kč.


Všechny závody rozmístěné kromě Vyšehořovic také na více než osmdesáti místech po celém Česku budou mít jeden společný cíl - jako jeden tým dne 16. 9. 2020 odstartovat najednou v 18:00 hodin, a to přímo z éteru Českého rozhlasu Radiožurnálu. 

V rámci T-Mobile Olympijského běhu účastníci neběží pouze pro sebe, část ze startovného jde na podporu charitativní činnosti České olympijské nadace, jež umožňuje sportovat dětem ze sociálně znevýhodněných rodin. V roce 2019 vybrali běžci společně pro Českou olympijskou nadaci přes 384 tisíc Kč.

T-Mobile Olympijský běh se koná každý rok v rámci oslav Olympijského dne. Olympijské myšlenky prostřednictvím běhu ožívají již přes třicet let a může u toho být každý, kdo má běžecké boty a chuť vyrazit na připravené trasy. 28.7.2020 13:23:57 | přečteno 122x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load