ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

20. - 22. 11. 2020 - Tuning show na Výstavišti v Lysé nad Labem

tuning show

12. ročník tuningu

Výstava TUNING SHOW 2020 vám představí upravená auta, která se pravidelně zúčastňují různých tuzemských i zahraničních soutěží a srazů. Najdete zde auta různých stylů od decentní úpravy vzhledu, vyladění motoru, upraveného podvozku a interiéru až po rozsáhlé úpravy, které auto úplně změní. K vidění zde budou i speciály připravené na sprinty nebo drifty.

Návštěvníci si zde mohou zakoupit různé autodoplňky a autokosmetiku, nebo si nechat poradit jak o svůj vůz pečovat či jak ho upravit.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na již tradiční venkovní TUNING SRAZ, který proběhne v sobotu.

Návštěvníci TUNING SHOW mají možnost hlasovat v DIVÁCKÉ ANKETĚ pro vůz, který se jim nejvíce líbí. Hlasování probíhá od pátku do neděle a vůz, který získá za tuto dobu nejvíce hlasů, vyhrává. V neděli proběhne vyhlášení výsledků ankety a dalších soutěží, předání pohárů a cen. Zároveň bude vylosováno 5 hlasujících návštěvníků, kteří vyhrají hodnotné ceny od partnerů akce.

Vzhledem k rostoucímu zájmu jak z řad vystavovatelů tak i návštěvníků hledáme stále nové možnosti jak tuto akci vylepšit. Návštěvníci tak mají možnost si díky doprovodnému programu prohlédnout různé auto-moto veterány, nebo se nechat svést v driftovacím speciálu a vyzkoušet si jaká je jízda dveřmi napřed.

Pokud vlastníte firmu a máte zájem se zde prezentovat nebo akci podpořit kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení.


Pořadatel TUNING SHOW LYSÁ


HANSO

Luboš Hanzal

tel.: 602404287

tuningshow@email.cz

5.2.2020 14:03:50 | přečteno 126x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load