ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

20. - 22. 2. 2020 - Řemesla 2020 na Výstavišti v Lysé nad Labem

řemesla 2020

Otevírací doba pro návštěvníky 9:00 - 17:00 hod. 

26. výstava odborných škol a učilišť

Krajská  hospodářská  komora  Střední  Čechy  srdečně  zve  žáky,  jejich  rodiče  a  veřejnost k návštěvě veletrhu škol Řemesla 2020. 

 Návštěvníci a žáci osmých a devátých tříd, se budou moci seznámit s aktuální nabídkou učebních a maturitních oborů ve více než třiceti školských zařízení z celé České republiky.


Výstava Řemesla je pořádána ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy a je určena nejen žákům základních škol, ale také jejich rodičům a třídním učitelům. Instituce přiblíží studium ve škole, pochlubí se svými výrobky, které nabídnou k ochutnání i prodeji a také poskytnou své služby veřejnosti. Zaměřit se chceme především na velkou perspektivu technických oborů, kde zaměstnavatelé dlouhodobě volají po kvalifikovaných absolventech. Na výstavě se bude prezentovat více jak 30 škol a odborných učilišť.


Těšit se můžete na módní přehlídku studentů střední školy oděvního designu Lysá nad Labem, barmanskou show a další zajímavá vystoupení žáků a studentů středních škol. Cech instalatérů ČR organizuje v rámci výstavy soutěž žáků SOŠ a SOU oboru instalatér. Akce probíhá od 20. do 22. února 2020 vždy od 9 do 17 hodin.

13.1.2020 16:37:40 | přečteno 121x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load