ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Autosalon kola 8. - 10. 11. 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem

autosalon

Na výstavě Autosalon Kola 2019 budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.

www.vll.cz

Cílem výstavy KOLA 2019 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň seznámit návštěvníky s automobilovými novinkami v České republice jako např. Škoda, Mazda, Seat, Renault, Dacia, Jeep, Fiat, Ford, Volvo, Nissan, Suzuki, Hyundai, VW a další. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky a jejich doplňky.

V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.


Otevírací doba: 

9:00 - 17:00 hodin


Vstupné: 

Dospělí 80 Kč

Důchodci, studenti a ZTP 60 Kč

Děti do 10 let a ZTP/P: ZDARMA


Možný vstup se psem který musí být na vodítku a nesmí nijak ohrožovat ostatní návštěvníky.4.1.2019 10:21:47 | přečteno 374x | jana.pezlova
 
Město Čelákovice
load