ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Léto - náměstí - kašna

Léto - náměstí - kašna

Desítky čelákovických domácností a firem se zapojily do elektronické aukce

peníze
V příštích dvou letech ušetří 53 domácností i firem se 79 odběrnými místy odhadem 150 tisíc korun na energiích. Dokázaly to díky účasti v elektronické aukci, která proběhla dne 29. října.

Účast v e-aukci nabídlo občanům město Čelákoviceve spolupráci se společností eCENTRE, a.s. Elektronická aukce je online jednání většího množství dodavatelů o ceně, a to v reálném čase. Vítězem e-aukce se stává dodavatel s nejnižší nabídnutou cenou a zároveň dalšími splněnými parametry zadavatele. Výhodou tohoto způsobu výběru nového poskytovatele je fakt, že občané získají ceny nižší než aktuální ceníkové ceny na trhu za dodávku energie a také jistotu opakovaného administrativního servisu poskytovatele služby sdružených e-aukcí.

Domácnosti, které mají zájem o snížení plateb za energie a nestihly se zapojit do projektu v termínech nabízených, mají možnost kontaktovat obchodního partnera eCENTRE Ladislava Zítu na telefonu 730 512 272 nebo e-mailu ladislav.zita@partnerecentre.cz a domluvit se na dalším společném postupu.

 • Marek Skalický, radní


19.10.2015 11:03:03 | přečteno 996x | Bc. Martin Chramosta
 
Město Čelákovice
load