ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

28. 5. - 31. 8. 2018 - Dopravní omezení v ulicích Sedláčkova a Kollárova

Situace

V období od 28. 5. do 31. 8. 2018 bude probíhat obnova chodníku, schodiště a opěrné zdi v Sedláčkově a Kollárově ulici. Po dobu výstavby bude omezen provoz v Sedláčkově ulici v úseku od křižovatky s Masarykovou po křižovatku s Kollárovou ulicí a v celé ulici Kollárova.

V rámci obnovy bude realizována opěrná zídka z pískovcových kvádrů, která bude zároveň tvořit ohraničení rampy pro umožnění přístupu k nástupištím železniční stanice Čelákovice budovaným v rámci akce „Optimalizace trati Lysá nad Labem – Praha Vysočany, 2. stavba – I. část žst. Čelákovice“. Souběžně s rampou bude realizováno vyrovnávací schodiště navazující na jižní chodník v Kollárově ulici. Podél komunikace budou umístěny parkovací pruhy a do travnatých pásů vysazena vzrostlá zeleň. Souběžně s obnovou chodníků bude provedena oprava veřejného osvětlení.

Po dobu výstavby bude omezen provoz v Sedláčkově a Kollárově ulici. Veškerá dopravní omezení budou probíhat dle schváleného ikona souborudopravně inženýrského opatření.

Zhotovitel stavby, společnost DIS Praha, s. r. o., se spolu s městem Čelákovice omlouvají za způsobené komplikace a udělají vše pro to, aby se dopravní omezení zkrátila na co nejkratší možnou dobu.

5.6.2018 15:29:24 | přečteno 197x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load