ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Kvůli peronizaci žst. Čelákovice byla urychlena oprava propustku na silnici do Záluží

15. 6. 2017

Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje zahájila v uplynulém týdnu práce na odstranění havarijního stavu propustku na silnici č. III/2455 mezi Čelákovicemi a Zálužím. Propustek nad Zálužským potokem bude opraven do 27. června a současně bude zvýšena jeho nosnost tak, aby po něm mohly opět projíždět autobusy i nákladní automobily.

Opravu propustku urychlila jednání mezi městem Čelákovice, Středočeským krajem, starosty okolních obcí a Elektrizací železnic Praha a.s. v návaznosti na jednání o objížďkách při realizaci stavby tzv. peronizace žst. Čelákovice. Kvůli havarijnímu stavu propustku byla jeho nosnost snížena na 3 tuny a od 10. března byla vedena autobusová linka 655 (dříve 405) v rámci výlukového jízdního řádu po náhradní trase.

Město Čelákovice vstoupilo v tomto týdnu do jednání s organizací ROPID, aby se trasa autobusové linky 655 vrátila do její původní trasy, tedy z čelákovického náměstí okolo železniční stanice Čelákovice do Záluží namísto současné výlukové trasy vedené ke Kovohutím. Vzhledem k tomu, že na otevření propustku naváže ještě uzavírka Masarykovy ulice před nádražím v úseku mezi ulicemi J. Zeyera a Palackého, která se dotkne autobusových linek 655 i 443. Autobusy se vrátí do svých původních tras a do běžného provozu od data 6. července.

Město Čelákovice, organizace ROPID a Elektrizace železnic Praha a.s. se omlouvají cestujícím za způsobené komplikace!

16.6.2017 12:55:20 | přečteno 304x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load