ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Úplná uzavírka podjezdu na silnici č. II/245

11. 9. 2017

V souvislosti s postupujícími stavebními pracemi v rámci akce „Optimalizace trati Lysá nad Labem – Praha Vysočany, 2. stavba – I. část žst. Čelákovice“ bude v období od 14. do 25. září zcela uzavřen železniční podjezd v ulici U Podjezdu na silnici č. II/245. V době úplné uzavírky budou osazovány hlavní nosné nosníky. Poté bude opět doprava řízena kyvadlově pomocí semaforu.

Chodci jsou od vozidel odděleni pomocí svodidel. Větší část mostního objektu byla zdemolována v průběhu prvních deseti srpnových dnů.

Uzavření průchodu výpravní budovou bude mít dlouhodobější charakter, ale cestující mohou nadále využívat bezbariérový přístup skrz vestibul. Nadále budou pokračovat práce na mostních objektech a podchodech v žst. Čelákovice.

Je nutné upozornit občany a cestující veřejnost, že v době intenzivní stavební činnosti v žst. Čelákovice je velmi nebezpečné přecházení kolejí, které je standardně zakázané. V místě stavby jsou hluboké jámy z důvodu výstavby podchodů a pohybuje se zde těžká technika.

Elektrizace železnic Praha a.s. a město Čelákovice se omlouvají za vzniklé komplikace!

14.9.2017 16:24:27 | přečteno 490x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load