ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Obnova vodovodu a kanalizace v ulici Sukova, propojení vodovodních řadů v ulicích Sukova a Jiřinská

obnova vodovodu

V březnu letošního roku (2020) budou zahájeny práce na obnově vodovodu, která začíná v křižovatce Sukova / Matěje Červenky a je ukončená v křižovatce Sukova / Jiřinská. Dále bude provedena obnova vodovodu v ulici Dukelská mezi ulicemi Sukova a Miroslava Zachara. Součástí obnovy vodovodu je i přepojení na vodovod v ulici Dukelská směrem k ulici Husova a obnova vodovodních přípojek na veřejném prostranství.

Současně bude probíhat také obnova kanalizace v ulici Sukova a ulici Dukelská mezi ulicemi Sukova a Miroslava Zachara. Obnova je napojena na stávající kanalizační šachty v křižovatce Sukova / Jiřinská a Sukova / Dukelská a v křižovatce Sukova / Miroslava Zachara. Součástí obnovy kanalizace je i obnova kanalizačních přípojek na veřejném prostranství.

V rámci obnovy vodovodu a kanalizace bude provedeno ukončení vodovodu napojením na stávající vodovod v ulici Jiřinská. Účelem propojení je zokruhování vodovodu v ulicích Sukova a Jiřinská.

V současné době probíhá hodnocení došlých nabídek na rekonstrukci komunikace a chodníku v ulici Sukova. Zahájení stavby je plánováno na duben 2021.

Dne 14. 7. 2021 byly zahájeny práce na rekonstrukci ulice Sukova. Předpokládaný termín dokončení je 14. 10. 2021.

Po dobu realizace rekonstrukce bude ulice Sukova zcela uzavřena pro provoz vozidel. Pěší průchod k nemovitostem bude zachován, ale přesto bude ztížen staveništěm a pohybem staveništní techniky. Prosíme o přeparkování svých vozidel do míst mimo uzavírku. V průběhu prací již nebude možné s vozidly staveništěm projet. 

Po dobu stavby bude také vyloučen odvoz komunálního a BIO odpadu. Pro majitele rodinných domů budou po dobu stavby v ulicích Matěje Červenky , Dukelská a Jiřinská umístěny velkoobjemové kontejnery (na směsný i BIO odpad). Na tato místa bude možné přes svozem odpadu vystavit i své vlastní popelnice, které doporučujeme označit číslem popisným, aby nemohlo dojít k záměně nádob. 


19.2.2020 8:22:09 | přečteno 402x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load