ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Dopravní omezení v lokalitě Za drahou

2 etapa 15 5 2019

V době od 8. do 24. 5. 2019 bude omezen provoz v lokalitě Za drahou, a to v křižovatkách ulic Lipová - J. Nerudy, J. Nerudy - Jungmannova, Majakovského - J. Zacha, Majakovského - Družstevní, Majakovského - Dobrovského a Majakovského - Zárubova. Provoz v lokalitě bude řízen příslušnými dopravními značkami.

Vzhledem k havarijnímu stavu sekčních uzávěrů vodovodních řadů bylo rozhodnuto o jejich postupné výměně. Sekční uzávěry vodovodních řadů rozdělují město na menší celky a umožňují tak při případné odstávce pitné vody minimalizovat oblast dotčenou takovým omezením. Výměna uzávěrů je v roce 2019 realizována v 6-ti etapách.

Ve středu 8. 5. 2019 budou za plného provozu vodovodu zahájeny přípravné a výkopové práce 2. etapy výměny sekčních uzávěrů. V rámci této etapy budou vyměněny uzávěry šesti uzlů vodovodních řadů v křižovatkách ulic Lipová - J. Nerudy, J. Nerudy - Jungmannova, Majakovského - J. Zacha, Majakovského - Družstevní, Majakovského - Dobrovského a Majakovského - Zárubova. Ve středu 15. 5. 2019 v 8.00 hod bude zahájena ikona souboruodstávka pitné vody a dojde k výměně jednotlivých armatur. Obnovení dodávek pitné vody se předpokládá do 18.00 hod. Po dobu odstávky bude zajištěno ikona souborunáhradní zásobování prostřednictvím cisteren s pitnou vodou. Předpokládáme, že veškeré práce včetně úpravy povrchu po výkopech budou dokončeny do pátku 24. 5. 2019 a následně bude zcela obnoven provoz na všech dotčených komunikacích. Po dobu trvání výkopových prací bude provoz v lokalitě řízen příslušnými ikona souborudopravními značkami.

Informace o realizaci navazujících etap budou zveřejněny v dostatečném předstihu na webu města. Před zahájením konkrétní plánované odstávky pitné vody budou informace předávány také prostřednictvím SMS info kanálu a nového informačního rozhlasu.

Společně se zhotovitelem prací, společností 1. SčV, a.s., budeme dělat vše pro to, aby se Vás nutná opatření dotkla co nejméně.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
9.5.2019 9:03:40 | přečteno 194x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load