ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Dopravní omezení z důvodu realizace obnovy šoupat uzavíracích uzlů

1 etapa 2

V době od 18. 4. do 3. 5. 2019 je omezen provoz v ulicích Husova, Matěje Červenky a Dukelská, a to v křižovatkách ulic Husova - Matěje Červenky, Husova - Dukelská a Dukelská - Fügnerova. Provoz v lokalitě je řízen ikona souborudopravními značkami.

Vzhledem k havarijnímu stavu sekčních uzávěrů vodovodních řadů bylo rozhodnuto o jejich výměně. Sekční uzávěry vodovodních řadů rozdělují město na menší celky a umožňují tak při případné odstávce pitné vody minimalizovat oblast dotčenou takovým omezením. Výměna uzávěrů bude v roce 2019 realizována v 6-ti etapách.

Ve čtvrtek 18. 4. 2019 byly za plného provozu vodovodu zahájeny přípravné a výkopové práce 1. etapy výměny sekčních uzávěrů. V rámci 1. etapy budou vyměněny uzávěry uzlů vodovodních řadů v křižovatkách ulic Husova – Matěje Červenky, Husova – Dukelská, Dukelská – Fügnerova. Dále bude vyměněn hydrant v ulici Na Hrádku. Ve středu 24. 4. 2018 v 8.00 hod bude zahájena ikona souboruodstávka pitné vody, během které dojde k výměně jednotlivých armatur.  Po dobu odstávky budou přistaveny ikona souboruvoznice s pitnou vodou. Předpokládáme, že veškeré práce včetně úpravy povrchu po výkopech budou dokončeny do pátku 3. 5. 2019 a následně bude zcela obnoven provoz v ulicích Husova, Matěje Červenky a Dukelská.

Informace o realizaci navazujících etap budou v dostatečném předstihu zveřejněny na webu města. Před zahájením konkrétní plánované odstávky budou informace navíc předávány prostřednictvím mobilního rozhlasu.

Společně se zhotovitelem, společností 1. SčV, a. s., budeme dělat vše pro to, aby se Vás nutná opatření dotkla co nejméně.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.


18.4.2019 14:14:19 | přečteno 142x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load