ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Dopravní omezení při rekonstrukci haly Vikomt, U Učiliště 1683

širší vztahy

V období letních prázdnin budou probíhat práce na zateplení sportovní haly Vikomt. Po celou dobu výstavby bude po obvodu haly postaveno lešení, kvůli kterému bude omezeno parkování v přilehlých prostorách.

Stavební úpravy budou spočívat především v zateplení haly a to jak vnějších obvodových stěn vč. výměny oken, tak i střechy haly. Kromě toho bude provedena rekonstrukce osvětlení haly a instalace vzduchotechnického systému s rekuperací. Pro realizaci stavby bude však třeba instalovat lešení a zřídit zařízení staveniště. Lešení šířky cca 1,5m po obvodu haly vyžadují venkovní práce na fasádě a střeše. Instalace bude znamenat určité omezení parkování na plochách přilehlých k hale. Lešení bude z venkovní strany opatřeno zabezpečovací záchytnou sítí. Dále musí být zřízeno zařízení staveniště, na kterém bude probíhat rovněž vykládka potřebného materiálu a odvoz materiálu demontovaného. Pro tento účel bude vyčleněna parkovací plocha u jižního čela haly.

Rekonstrukce haly bude probíhat od 26. června zhruba do konce srpna letošního roku. Vážení občané, věříme, že tato nutná omezení přijmete s pochopením. Odměnou nám všem pak bude rekonstruované sportoviště s podstatně vyšší užitnou hodnotou.

CZ RO B C   upravené pro webMZP logo RGB v2

hala Vikomt

širší vztahy

širší vztahy

 
DSC01667

DSC01667

 
DSC01668

DSC01668

 
obrázek   hala Vikomt   pro web

obrázek hala Vikomt pro web

 
 
6.6.2017 15:11:02 | přečteno 197x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load