ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Zateplení sportovní haly Vikomt úspěšně probíhá

DSC01789

Na přelomu června a července letošního roku byly zahájeny stavební práce spojené se zateplením sportovní haly Vikomt, které jsou spolufinancovány z Operačního programu životního prostředí.

 Práce byly zahájeny demontáží původního zateplení štítových stěn, demontáží obvodového pláště (vč. přípravy soklu), demontáží střešní krytiny a zakrytí novými panely.

Práce dále probíhají osazováním panelů k zateplení obvodového pláště budovy, zateplením střešní konstrukce, výměny okenních a vnějších dveřních výplní v objektu, montáží nového vzduchotechnického systému s jednotkou se zpětným získáváním tepla a předehřevem, novým halovým osvětlením. Ještě nás čekají dokončovací práce spočívající v instalaci nového hromosvodu, natěračských pracích a úpravami vnějšího vzhledu objektu včetně provedení okapového chodníku kolem části objektu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o starší stavbu, došlo v průběhu realizace k nepředvídatelným situacím, které bylo nutno řešit. V důsledku toho došlo i k prodloužení termínu dokončení, a to s předpokladem do 30. 9. 2017.

CZ RO B C   upravené pro webMZP logo RGB v2 

15.9.2017 8:31:24 | přečteno 239x | jindriskova.martina
 
Město Čelákovice
load