ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Úprava dopravního značení v ulicích Na Švihově, B. Smetany a Krátké

Z důvodu uzavírky ulice Sokolovské, zřízení objízdné trasy a vymístění parkování osobních automobilů z ulice Prokopa Holého bude dočasně upraven také provoz v ulicích Na Švihově, B. Smetany a Krátké.

Dne 1. 3. 2014 bude zahájena uzavírka ulice Sokolovské z důvodu její rekonstrukce. Zároveň bude zřízena objízdná trasa ulicemi Spojovací, Prokopa Holého a Stankovského. Z důvodu průjezdnosti ulice Prokopa Holého pro autobusovou dopravu bylo nutné téměř v celé délce této ulice znemožnit parkování automobilů. V oblasti ulic Na Švihově, B. Smetany a Krátké proto bude od 28. 2. 2014 dočasně upraven provoz.

V ulici B. Smetany bude zaveden jednosměrný provoz ve směru do centra, v ulici Na Švihově pak ve směru opačném, tedy z centra. V obou ulicích bude povoleno parkování jednostranně ve směru jízdy. V ulici Krátké bude pro parkování oboustranně vymezen úsek mezi ulicemi B. Smetany a Na Švihově a jednostranně při ordinaci dětského lékaře úsek mezi ulicemi Prokopa Holého a B. Smetany.

Podrobnosti o dopravním značení objízdných tras jsou uvedeny v článku "Uzavírka ulice Sokolovské bude zahájena 01. 03. 2014".

27.2.2014 14:01:33 | přečteno 1010x | katerina.kandlova
 
Město Čelákovice
load