ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Vodovodní přípojky pro bytové domy ul. V Prokopě č. p. 1305 - 1344

Na základě dohody se společností Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav a. s., Vám tímto sdělujeme, že ze strany města Čelákovice byly v minulém týdnu provozovateli předány projektové dokumentace vodovodních přípojek a kontaktní údaje vlastníků domů pro přípravu příslušných smluv o odběru vody.  

Tento postup byl zvolen z důvodu urychlení dané situace, aby každý vlastník nemusel osobně vyřídit záležitost uzavření smlouvy na kontaktním místě v ul. Na Požárech v Čelákovicích.

VaK Mladá Boleslav tedy připraví všechny potřebné smlouvy či dohody a Vám budou při montáži nových vodoměrů na přípojky předloženy k podpisu. Vzhledem k tomu, že čas již pokročil, počítáme s tím, že termín ukončení stávající uzavřené smlouvy mezi VaK Mladá Boleslav a Q-BYTem Čelákovice pro odpojení stávajícího hlavního vodoměru bude posunut na nezbytně nutnou dobu oproti původně plánovanému termínu 31. 1. 2015.

Do této doby je však nutné vše zkoordinovat, aby bylo připraveno přepojení na novou vodovodní přípojku a montáž vodoměru. To vše by mělo proběhnout ideálně ve stejnou dobu.

Dále Vám sdělujeme, že v týdnu od 5. 1. 2015 provede zhotovitel úpravu provizorních povrchů komunikací a chodníků (dosypání materiálu, zhutnění povrchu a úpravu dlaždic). Předpokládáme, že definitivní povrchy budou provedeny začátkem jara 2015. V rámci definitivních povrchů však bude nutné úplně uzavřít průjezdní komunikace z důvodu přípravy povrchů před položením finální vrstvy. Tím dojde i k částečnému omezení možnosti parkování u oplocení areálu bývalého TOSu. O uzávěrce těchto komunikací budete včas informování. Současně s tím budou také provedeny úpravy travnatých ploch, které byly narušeny stavbou.

 

22.12.2014 13:17:32 | přečteno 805x | marie.zabova
 
Město Čelákovice
load