ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Léto - náměstí - kašna

Léto - náměstí - kašna

Lepší místo

V červnu roku 2014 se Čelákovice připojily k uživatelům aplikace Lepší místo, jejímž proklamovaným hlavním cílem je jednak větší transparentnost činnosti úřadů, zkvalitnění a zjednodušení komunikace s veřejností, jednak větší angažovanost obyvatel, kterým není lhostejné, co se děje, a chtějí spoluvytvářet místo kde žijí.
V říjnovém Zpravodaji města Čelákovic vychází ikona souboručlánek, který vysvětluje strategii a cíle této aplikace včetně toho, že se obracíme na Vás, občany města, abyste se do projektu zapojili, zasílali své tipy a též i třeba pozitivní reakce po vyřešení problému.

Bohužel, v posledních zhruba 14 dnech se aplikace Lepší místo stala pro Čelákovice obdobou diskusního fóra a nástrojem několika málo jedinců pro vedení předvolebního boje. Zástupci aplikace Lepší místo konstatovali při společné schůzce, že se s touto situací setkávají poprvé za dobu fungování aplikace.

Nehodláme se tohoto zneužití aplikace Lepší místo účastnit a po diskusi s jejími administrátory jsme se rozhodli pro následující krok, který jsme zástupcům aplikace Lepší místo oznámili:

Vzhledem k povaze a charakteru příspěvků týkajících se Čelákovic na aplikaci Lepší místo a též vzhledem k tomu, že – jak jsme pochopili z přístupu administrátorů této aplikace – zástupci této aplikace hodlají nadále tolerovat nekorektní příspěvky vedené předvolebním bojem, rozhodli jsme se, že město Čelákovice nebude minimálně do 31. října 2014 reagovat na žádný tip či dokonce diskusní příspěvek zveřejněný na této aplikaci.

S případnými podněty se obracejte přímo na Technické služby města ts@celakovice-mesto.cz nebo na vedoucí odboru životního prostředí zuzana.mutinska@celakovice.cz .

Děkujeme za pochopení.

2.10.2014 12:23:17 | přečteno 813x | jaroslav.netik
 
Město Čelákovice
load