ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Ve čtvrtek 1. října se změní 10 duplicitních názvů ulic a vedení vybraných uličních čar u 23 objektů

Dne 1. října 2015 se přejmenuje v Čelákovicích desítka duplicitních názvů ulic a zároveň bude odstraněno nesprávné vedení vybraných uličních čar u 23 objektů. Tyto změny se dotknou více než 250 občanů našeho města a více než 60 podnikatelských subjektů. Změny názvů ulic byly občanům představeny na lednových setkáních pořádaných ve spolupráci s předsedy Osadního výboru Sedlčánky a Osadního výboru Záluží. 

Zastupitelstvo města Čelákovic rozhodlo o změnách názvů ulic na svém únorovém zasedání a stanovilo termín jejich účinnosti k 1. říjnu letošního roku. V polovině měsíce září budou v dotčených ulicích změněny uliční smaltované cedule i směrovky městského informačního a orientačního systému. V první říjnový den vstoupí v účinnost i nové obecně závazné vyhlášky schválené Zastupitelstvem a nařízení, o kterém rozhoduje Rada. Výdaje z rozpočtu města na změnu názvů ulic a vedení vybraných uličních čar dosáhnou částky 100 tis. Kč.

Městský úřad Brandýs nad Labem-Stará Boleslav rozšiřuje své úřední hodiny pro občany Čelákovic, Sedlčánek, Císařské Kuchyně a Záluží, které jsou standardně od pondělí do čtvrtku, po dohodě s vedením města Čelákovic, i v pátek. Bližší podrobnosti jsou zveřejněny na https://www.celakovice.cz/cs/zmena-duplicitnich-nazvu-ulic-s-ucinnosti-1-10-2015/, ve video reportáži a budou publikovány v zářijovém vydání Zpravodaje města Čelákovic.

Veškeré dotazy zodpoví a bližší informace sdělí referentky odboru pro občanské záležitosti Městského úřadu Čelákovice:

  • Radka Körnerová, tel.: 326 929 148, e-mail: radka.kornerova@celakovice.cz
  • Eva Tanglová, tel.: 326 929 151, e-mail: eva.tanglova@celakovice.cz

Vedení města Čelákovic se omlouvá všem občanům i podnikatelským subjektům za způsobené komplikace a váží si konstruktivního přístupu všech, kterých se předmětné změny dotýkají.

Ing. Josef Pátek, starosta
Ing. Miloš Sekyra, místostarosta I
Ing. Petr Studnička, PhD., místostarosta II

1.9.2015 16:22:42 | přečteno 737x | Bc. Martin Chramosta
 
Město Čelákovice
load