ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Léto - náměstí - kašna

Léto - náměstí - kašna

Výsledky e-aukce jsou neuvěřitelné!

Celkem 53 domácností (na 76 odběrných místech), které se přihlásily do aukce v Čelákovicích, může ušetřit za dva roky více jak 720.000.- Kč za plyn  a  skoro 270.000.- Kč za elektřinu.
Tento způsob nákupu energií využívá v rámci republiky už 45 000 domácností.

Sdružená elektronická aukce byla pro domácnosti otevřena v roce 2013. Funguje tak, že dodavatelé energií nabízejí v aukci prodej elektřiny či zemního plynu klientům, které zastupuje společnost eCENTRE, a.s. "Když sdružíme tisíc nebo dva tisíce klientů dohromady, vznikne rázem objem o velikosti 30 mil. korun a to už je pro dodavatele opravdu zajímavé. Proto jsou schopni nabídnout velmi dobré ceny i lepší podmínky," vysvětluje Ladislav Zíta, obchodní zástupce společnosti eCENTRE a.s.

Na dočasném kontaktním místě, které bylo lidem k dispozici v podatelně úřadu v Čelákovicích, mohli lidé odevzdávat podklady už po druhé a to do konce září 2015. Kdo další si chce také nechat zdarma spočítat úsporu a využít tak výhodných cen, může kontaktovat zástupce společnosti eCENTRE, a.s. Ladislava Zítu na telefonu: 730 512 272 nebo mail: ladislav.zita@partnerecentre.cz . Průměrná úspora na odběru zemního plynu byla 38 %, u elektřiny 31 %. U rodinných domů nejsou výjimkou úspory převyšující i dvacet tisíc korun na dva roky.

Smlouvu uzavírají zákazníci na dva roky, na tuto dobu jsou výhodné ceny garantovány. Mnozí z nich se ale i po tomto čase k aukci opět vracejí. Tak jako se vrátila drtivá většina obyvatel Čelákovic "Zhruba 94 % klientů projeví zájem jít s námi po dvou letech znovu do aukce. Je to především tím, že již viděli reálnou úsporu," řekl zástupce eCentre pan Zíta.

Ladislav Zíta, Senior obchodní partner eCENTRE

10.11.2015 8:28:44 | přečteno 817x | jana.pezlova
 
Město Čelákovice
load