ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Aktuální informace ve věci příprav oprav budovy J. A. Komenského 414, Čelákovice

Od projekční kanceláře jsme v předstihu obdrželi kompletní projektovou dokumentaci na SDK konstrukce.

Aktuálně se rozebíhá veřejná zakázka, která bude obsahovat práce jak na vytápění budovy, tak na SDK konstrukcích. Součástí zadání VZ je jasně definovaný konečný termín dokončení prací, a to 15. 8. 2017, který je pod nemalou sankcí ze strany investora. V této souvislosti jsme Gymnázium informovali, že dne 11. 5. 2017 proběhne v čase 10:00 (v budově od 10:15) pro uchazeče prohlídka místa plnění a požádali o součinnost.

Na základě prosby Gymnázia jsme ochotni posunout termín vyklizení prostor, ale upozorňujeme, že tento posunutý termín je absolutně limitní pro včasné zvládnutí oprav. Tedy jsme ochotni termín pro vyklizení prostor posunout na 21. 5. 2017.

I nadále platí, že s vybraným zhotovitelem budeme jednat o tom, aby stěhování proběhlo ideálně v rámci prostor, které využívá Gymnázium, nebo do prostor v rámci budovy. V případě, že nebude možno se takto domluvit z důvodu rozsahu prací, jsme připraveni k uschování materiálu poskytnout bezplatně budovu č.p. 45 v Sedlčánkách (budovy bývalé školy). 
3.5.2017 12:50:48 | přečteno 103x | marketa.sykorova
 
Město Čelákovice
load