ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Burza práce ve Středočeském kraji

burza práce

Kulturní dům v Čelákovicích bude místem, kde se dne 17. června 2015 bude konat BURZA PRÁCE. Akce je pilotní akcí ve Středočeském kraji a pořadatel Krajská hospodářská komora Střední Čechy má zájem pomoci podnikatelům a firmám v regionu, kteří v současné době poptávají nové zaměstnance. Vzhledem k růstu ekonomiky v kraji brzdí firmy nedostatek pracovníků v některých profesích a tato akce jim dává příležitost rychle a efektivně zajistit nábor pracovních sil.

Do samotné akce je zapojen také ÚP České republiky, který nabídne uchazečům o práci poradenství ve formě konzultací k vytvoření vhodného životopisu, motivačního dopisu a také možnosti a podmínky k získání podpory ÚP ČR ve formě rekvalifikačního kurzu. Zaměstnavatelům nabídne poradenství v oblasti získání dotací na pracovníka, případně rozjezdu firmy.
V prostorách Kulturního domu v Čelákovicích můžou zájemci o práci absolvovat personální pohovor bez zbytečného stresu, případně získat informace o jejich šancích na získání práce v konkrétní firmě.
V tomto případě doporučujeme všem, kteří mají vážný zájem o práci, aby s sebou přinesli občanský průkaz a také životopis, případně další doklady o jejich dosaženém vzdělání či předchozí praxi.
BURZA PRÁCE je určena nejen nezaměstnaným, ale také čerstvým absolventům, stávajícím studentům, žákům a jejich rodičům, zkrátka široké veřejnosti. Zástupci ÚP jim poradí při výběru vhodného povolání a s orientací ve vzdělávací nabídce škol.

Vstup je pro návštěvníky zdarma.

Akce je organizována za podpory Krajského úřadu Středočeského kraje.
Kontaktní osoba : Vladislava Šizlingová, tel. +420 702 020 489, email. sizlingova@komora.cz

18.5.2015 9:12:58 | přečteno 1124x | jana.pezlova
 
Město Čelákovice
load