Jarní svoz tříděného komunálního odpadu

Technické služby Čelákovice, p. o. budou pořádat svoz tříděného komunálního odpadu v následujících sobotách vždy od 8.00 do12.00 hod.:
19. března - ulice Spojovací u budovy Q-Bytu, sídliště v Prokopě u restaurace;
29. března - ulice Na Stráni u kotelny, ulice Prokopa Holého u hasičské zbrojnice, ulice Sukova u sauny v Nedaninách;
2. dubna - ulice 28. října u hřiště UNION, ulice Polská na křižovatce s ulicí Lidickou;
9. dubna - ulice Jiráskova, parčík mezi ulicemi Majakovského a Jungmannova;
23. dubna - Záluží u hřiště, Císařská Kuchyně u pomníčku, Sedlčánky u pobočky knihovny.

Na uvedených místech v určeném čase mohou občané zdarma odevzdat tyto druhy vytříděného komunálního odpadu:
- papír, sklo, plasty, PET lahve, železný šrot, dřevo, textil, kompostovatelný odpad ze zahrad.
Lze zde odevzdat i velkoobjemový odpad z domácností, který nelze umístit do popelnice. Současně zde lze odevzdávat elektrozařízení jako zpětný odběr - lednice, sporáky, pračky, televize, monitory, výpočetní techniku apod.
Z technických důvodů nelze vybírat nebezpečný odpad, suť, stavební odpad a zeminu!

Uvedené komodity lze průběžně odevzdávat celý rok i na sběrném dvoře "Na Špičce", Mochovská 116.

24.2.2022 15:10:28 | přečteno 244x | jana.pezlova