Jarní svoz tříděného komunálního odpadu

Technické služby Čelákovice pořádají svoz tříděného komunálního odpadu v následujících sobotách vždy od 8:00 do 12:00 hod.

14. dubna - ulice Jiráskova, parčík mezi ulicemi Majakovského a Jungmannovou
21. dubna - Záluží u hřiště, Císařská Kuchyně u pomníčku, Sedlčánky u pobočky knihovny

Na uvedených místech v určeném čase mohou občané zdarma odevzdat tyto druhy vytříděného komunálního odpadu: Papír, sklo, plasty, PET lahve, železný šrot, dřevo, textil, kompostovatelný odpad ze zahrad. Lze zde odevzdat i velkoobjemový odpad z domácností, který nelze umístit do popelnice.

Z technických důvodů nelze vybírat nebezpečný odpad, suť, stavební odpad a zeminu! Současně zde lze odevzdávat elektrozařízení jako zpětný odběr – lednice, sporáky, pračky, televize, monitory, výpočetní techniku a podobně. Uvedené komodity lze průběžně odevzdat celý rok i na sběrném dvoře „Na Špičce“, Mochovská 116.

9.4.2018 14:55:31 | přečteno 492x | Lebedova