Lávka přes Grado bude pět dnů uzavřena

grado 1

Z důvodu oprav bude lávka zcela uzavřena po dobu velikonočních prázdnin v délce pěti dnů od 2. dubna do 6. dubna 2015. O víkendech 11. a 12. a 18. a 19. dubna budou realizovány nátěrové práce a osazeno povinné bezpečnostní značení. O těchto dubnových sobotách a nedělích bude lávka přes Grado s omezením průchozí.

Zastupitelstvo města schválilo na svém únorovém zasedání poskytnutí daru ve výši 50 000 Kč Místní organizaci Českého rybářského svazu v Čelákovicích na obnovu lávky přes Grado. Dar ve stejné výši na pořízení materiálu poskytla i obec Káraný. Z důvodu oprav bude lávka zcela uzavřena po dobu velikonočních prázdnin v délce pěti dnů od 2. dubna do 6. dubna 2015. Po demontáži mostovky bude provedena oprava hrubých částí, zajištěn základní nátěr a montáž mostovky a budou probíhat betonářské práce. V závěru budou upraveny nájezdy na bezbariérové a umístěny nové značky. O víkendech 11. a 12. a 18. a 19. dubna budou realizovány nátěrové práce a osazeno povinné bezpečnostní značení. O těchto dubnových sobotách a nedělích bude lávka přes Grado s omezením průchozí.

27.3.2015 9:59:08 | přečteno 1241x | jana.pezlova