Masarykova - k lávce

K lávce
Představujeme vám další z velkých projektů, který aktuálně připravujeme. Jedná se o kvalitní pěší propojení z centra města (roh ulic Masarykova x Sedláčkova) k lávce přes Labe.

Tato náročná stavba se skládá z několika stavebních částí, které bychom vám rádi představili.

Sedláčkova sever - v přípravě - jedná se o chodník na severní straně ulice Sedláčkova od ulice Masarykova po Dukelskou.

Zastávba BUS Jiřinská - dokončeno.
Revitalizace parku u BUS Jiřinská - dokončeno.
Jiřinská - kanalizace a vodovod - v přípravě - k realizaci na jaře 2022, jedná se o rekonstrukci vodovodu a kanalizace v úseku BUS Jiřinská - Sukova.
Jiřinská I. - chodník - v přípravě - jedná se o rekonstrukci chodníku od BUS Jiřinská po ulici Sukova. Realizace naváže na rekonstrukci vodovodu a kanalizace.
Jiřinská II. - chodník - v realizaci - jedná se o rekonstrukci chodníku od ulice Sukova po Křižíkovu.
K Lávce - komunikace - probíhá projektová příprava na novou přístupovou komunikaci, chodník, veřejné osvětlení a parkoviště k lávce. Tato komunikace povede v nové stopě cca o 10 metrů západněji od dnešní komunikace, která vede po soukromých pozemcích. Zahájení prací předpokládáme po realizaci nového vodovodu a kanalizace.

k lávce I

mapka - k lávce