Polabský motoráček

motoráček 2016

Polabský motoráček jezdí v úrodné oblasti střední Polabí na tratích mezi Mělníkem, Čelákovicemi, Mochovem, Lysou nad Labem, Milovicemi, Nymburkem a Poděbrady. V letošním roce jede ve vybraných dnech 26. března, 1. a 8. května, 6. července, 28. září a 29. října 2016.

POPIS TRASY

S historickým motoráčkem řady M 152, přezdívaným "orchestrion," můžete navštívit lázeňskou promenádu v Poděbradech, pivovar Postřižiny v Nymburce, typicky „hrabalovské“ Kostomlaty nad Labem, historickou vesnici Botanicus v Ostré, zámek Lysá nad Labem, tvrz Čelákovice, zábavní park Mirakulum v Milovicích, zámek a muzeum v Mělníku. Z Čelákovic do Mochova je pak možno se projet po trati bez osobní dopravy, kde byla pravidelná osobní doprava zastavena v prosinci 2006 a kde nyní jezdí pouze Polabský motoráček.

Upozornění pro cestující:
Jízdenky se prodávají pouze ve vlaku u strojvedoucího. Cestující jsou povinni nastupovat do motorového vozu prvními dveřmi ve směru jízdy a zakoupit si jízdní doklad u strojvedoucího.

CENÍK
Jednotlivá jízda: plné jízdné 50 Kč, zlevněné jízdné 25 Kč