ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Policisté ani letos nezapomněli na opuštěné děti z Dětského centra na Mladoboleslavsku

policie

Praha venkov – VÝCHOD – Vánoční dárečky a finanční dar přivezli policisté do mladoboleslavské nemocnice. 

Policisté z Prahy venkov – Východ za podpory kolegů ze Zásahové jednotky Středočeského kraje a dopravních policistů z Oddělení silničního dohledu vybrali mezi sebou finanční částku 65.000,- korun, kterou darovali opuštěným dětem Dětského centra Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Za dětmi nepřijeli s prázdnou! Již čtvrtým rokem přivezli spoustu vánočních dárečků, které rozzářily jejich oči a vyčarovaly úsměv na tváři.

Finanční dar, na kterém se podíleli zaměstnanci a policisté výše uvedených složek, předal vedoucí Územního odboru Praha venkov – Východ pan plukovník Mgr. Rostislav Šlajs do rukou paní primářky MUDr. Heleny Tomanové. Díky její péči a nadšení pro práci celého personálu Dětského centra dětem zajišťuje spoustu zážitků, které jim už nikdy nikdo nevezme. Jsme rádi, že i my se můžeme čtvrtým rokem podílet na zážitcích pro děti, které nemají již nyní úplně jednoduchý start do života.

Policisté dětské centrum opouštěli s hřejivým pocitem a někteří se neubránili slzám v očích.

V tomto projektu budeme pokračovat i příští rok, neboť je to jeden ze způsobů, jak můžeme pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.


por. Mgr. Eva Hašlová

tisková mluvčí PČR Praha venkov – VÝCHOD

20.12. 2019

27.12.2019 8:28:24 | přečteno 254x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load