Ulice Palackého se dočká opravy

Ulice Palackého je jednou z nejvytíženějších ulic ve městě. Povrch komunikace tomu odpovídá, a tak v průběhu léta dojde k jeho opravě. První etapa proběhla na počátku prázdnin, kdy se opravy dočkal úsek Rumunská – Svatopluka Čecha. V srpnu proběhne druhá etapa od ulice Svatopluka Čecha až do Masarykovy ulice. Oprava povrchu je v plánu ve dnech 22.–29. srpna.

Stávající povrch bude obroušen na podkladní vrstvy, ty budou vyrovnány, nově budou usazeny poklopy kanalizace a vodovodu, vozovka bude napenetrována emulzí a na závěr bude položena nová obrusná vrstva asfaltobetonu. S touto náročnou akcí se pojí i významná dopravní omezení, která se dotknou zejména majitelů a uživatelů nemovitostí v této ulici. Je nutné, aby v průběhu opravy svá auta v ulici neparkovali. O prováděných pracích budou předem informováni dopisem. Pro náhradní dopravu v lokalitě pod nádražím (Havlíčkova, Jiráskova, Vašátkova a Petra Jilemnického) je schváleno dopravněinženýrské opatření, které na dobu nezbytně nutnou upravuje dopravní značení tak, aby zde byl zachován bezproblémový pohyb vozidel. Žádám proto řidiče, aby dopravní značení respektovali, nebo se případně této části města vyhnuli. Děkuji za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace při opravě ulice Palackého. Věřím, že nový stav vozovky potěší nás všechny.

Palackého

DIO   Část3