ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Uzavření ulice Sedláčkova a výlukový jízdní řád linky 405

od pondělí 4. července do neděle 10. července bude probíhat oprava povrchu ulice Sedláčkova v Čelákovicích. Z tohoto důvodu dojde k výluce na autobusových linkách 405, 412 a 427. Pro všechny tyto linky bude zrušena zastávka „Čelákovice, Náměstí“. 

Pro linku 405 bude přemístěna zastávka Čelákovice, Rumunská – ve směru do Brandýsa bude zastávka umístěna v ulici Rumunská cca 10 metrů před křižovatkou s ulicí Sokolovská a ve směru do Nehvizd bude zastávka přemístěna v ulici Sokolovská o cca 100 metrů zpět, cca 15 metrů před přechod pro chodce v křižovatce s ulicí Rumunská.
Dále dojde k přemístění zastávky Čelákovice, Žel. st. pro spoje nezajíždějící do zastávky Kovohutě. Pro tyto spoje bude zastávka zřízena v ulici J. Zeyera, cca 30 metrů za křižovatkou s ulicí Masarykova u provizorního nástupiště.
Spoje linky 405, které ve směru do Brandýsa zajíždějí do zastávky Kovohutě zastaví nejdříve u nádraží v Masarykově ulici pak zajedou do zastávky Kovohutě a cestou zpět znovu zastaví v zastávce Žel. st. v ulici J. Zeyera.
Níže naleznete zastávkový jízdní řád linky 405 platný během této výluky.
Po obnovení provozu v ulici Sedláčkova dojde k obnovení původního jízdního řádu, který rovněž naleznete níže.

Odkazy

· linka 405 výluka [PDF, 137 kB]

· linka 405 [PDF, 163 kB]

Převzato ze stránek Města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, odkaz na článek zde

30.6.2016 10:39:19 | přečteno 948x | jana.pezlova
 
Město Čelákovice
load