ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Zpráva ze schůze Rady města č. 11/2023 konané dne 16. května

Žel. most

Rada města schválila Memorandum o destinační spolupráci v turistické oblasti Pojizeří a Polabí mezi městem Čelákovice a spolkem Pojizeří a Polabí, z. s. Město Čelákovice je součástí produktu Labská stezka, dokončuje se zde nové veřejné přístaviště na Labi a po dokončení rekonstrukce Městského muzea bude v objektu instalována nová expozice Příběh dvou řek – Labe a Jizery.

Členové Rady schválili smlouvu o spolupráci s nadačním fondem Nové Česko na realizaci programu Revolution Train, který je součástí Revolution Train Tour 2023. Protidrogový vlak bude již počtvrté přistaven v železniční stanici Čelákovice, a to v úterý 7. listopadu se zpřístupněním v čase od 8.00 do 19.40 hod.

Rada rozhodla o výběru pro město nejvhodnější nabídky podané společností Stavební firma Neumann na plnění veřejné zakázky na stavební práce „Čelákovice – odvodnění a rekonstrukce ulice Na Radosti“ v místní části Záluží.

Radní schválili smlouvu o dílo se společností PSDS na plnění veřejné zakázky malého rozsahu týkající se zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci ulic Na Hrádku a Kostelní v historické části města.

22.5.2023 16:18:22 | přečteno 243x | marie.vavrova
 
Město Čelákovice
load