ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Zpráva ze schůze Rady města č. 14/2018 konané dne 10. července

RM 14/2018

Radní projednali zápis z jednání koordinační skupiny Plánu podpory pro řešení neuspokojivé situace v lokalitě Dělnické domky a seznámili se s obsahem Vstupní analýzy vzdálené dílčí podpory v Čelákovicích a Plánu vzdálené dílčí podpory pro město Čelákovice. K oběma dokumentům, které zpracovala Agentura pro sociální začleňování, neměli členové Rady města žádné námitky.


S ohledem na havarijní stav technologie v kotelně K20 schválili členové Rady smlouvu o dílo na obnovu technologie kotelny K20 s kladenskou společností TZB. Radní rovněž schválili smlouvu o dílo se společností ARCUS – Růžička na zateplení bytových domů č. p. 1645-8 v ulici J. A. Komenského, které bude spolufinancováno s využitím dotace z Integrovaného regionálního operačního programu.

Rada města se seznámila s dalším zápisem komise pro přípravu turnaje v jokgu. Mezinárodního letního turnaje v jokgu, které je obdobou nohejbalu, se zúčastní v polovině července v Čelákovicích 70 týmů ze sedmi zemí světa. Sportovní turnaj je výstupem společného česko-korejského projektu Working2Gether.


12.7.2018 12:57:21 | přečteno 339x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load