ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Zpráva ze schůze Rady města č. 19/2019 konané dne 20. srpna

RM 19/2019

Radní schválili smlouvu o dílo na zpracování projektové dokumentace zaměřené na vybudování chodníku v Rooseveltově ulici podél silnice č. III/2454. Vybudováním nového chodníku dojde k prodloužení stávajícího chodníku až do ulic Šípkové a Zahradní a rovněž budou vybudovány dva nové přechody pro chodce a veřejné osvětlení.

Členové Rady města schválili smlouvy o dílo na rekonstrukci podatelny Městského úřadu Čelákovice, opravu dvorku v areálu Základní umělecké školy Jana Zacha a rekonstrukci části chodníku ve Vašátkově ulici.

Rada schválila Zásady pro poskytování dotací z rozpočtu města Čelákovic, do kterých implementovala řadu doporučení pracovní skupiny k systému přerozdělení dotací z rozpočtu města. Nové Zásady budou s výjimkou finančního vyúčtování dotací za rok 2019 účinné od 1. prosince 2019 pro dotační řízení roku 2020.

Rada města se seznámila se zápisem z jednání komise bytové a sociální a schválila 19 záměrů města Čelákovic na prodej bytů v Milovicích. Některé byty budou prodány stávajícím nájemníkům, některé záměry se zveřejňují poprvé a 12 záměrů je zveřejňováno opakovaně.


27.8.2019 15:04:22 | přečteno 252x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load