ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Zpráva ze schůze Rady města č. 19/2021 konané dne 21. 9. 2021

RM 19/2021

Rada města vyslovila důrazný nesouhlas s návrhem Středočeského kraje na sloučení školských právnických osob Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414 a Gymnázium Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668 a pověřila starostu a místostarostu I informovat o tomto stanovisku ředitelky obou gymnázií, a především hejtmanku Středočeského kraje a radního Středočeského kraje pro oblast vzdělávání a sportu.


Rada schválila smlouvu o dílo na úpravu 10 kontejnerových stání v ulici Na Stráni. Rovněž byla schválena smlouva na úpravu komunikace a chodníků v ulici V Nedaninách a na opravu chodníků v Rumunské ulici. Rada města také schválila smlouvu o dílo na demolici dvojdomu č. p. 553 a 554 v Kollárově ulici v Čelákovicích.

Radní schválili veřejnou zakázku na obnovu kamerového systému na území města Čelákovic s cílem zvýšit bezpečnost občanů. 

Rada města rozhodla rovněž o výběru pro město nejvhodnější nabídky podané účastníkem řízení Sportovní podlahy Zlín, s. r. o., na vybudování nového sportovního hřiště u Základní školy v ulici J. A. Komenského za cenu 27,9 mil. Kč bez DPH.


27.9.2021 8:24:33 | přečteno 357x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load