ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Zpráva ze schůze Rady města č. 27/2017 konané dne 28. listopadu

RM 27/2017

Rada města doporučila Zastupitelstvu městu schválit rozpočet města na rok 2018 a stejně tak schválit Střednědobý výhled rozpočtu města na roky 2019–2020. S oběma dokumenty se může seznámit široká veřejnost na úřední desce města. 

Členové Rady města se seznámili s přípravou oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu a vzali na vědomí kalendář „Český rok 2018 v Čelákovicích“. Koncept oslav má vlastní logo z dílny výtvarnice a rodačky Alice Neugebauerové. Mimo tradiční akce se uskuteční v Čelákovicích například 13. února Novoroční koncert města Čelákovic, 22. června vystoupí ve městě Velký dechový orchestr města Zlína společně s Avion Big Bandem a mažoretkami taneční školy A&A Mědílkovi. Železniční den spojený s otevřením nádraží proběhne 8. září a o týden později se budou moci místní sportovní kluby prezentovat v rámci Festivalu sportu. V den státního svátku 17. listopadu se uskuteční křest publikace o Čelákovicích a významných výročích celostátního významu připomínaných v roce 2018.

Radní města zřídili novou komisi pro přípravu turnaje jokgu v Čelákovicích v rámci projektu Working2Gether a jmenovali jejím předsedou Martina Flekače a čtyři další členy. Stejně tak schválila Rada realizaci pilotního projektu SmartCity Čelákovice ve spolupráci s Pražskou energetikou.

  

5.12.2017 15:10:09 | přečteno 334x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load