ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Zpráva ze schůze Rady města č. 6/2018 konané dne 20. března

RM 06/2018

Členové Rady města položili u příležitosti výročí narození a úmrtí věnce na hroby čestného měšťana, továrníka Josefa Volmana v Žebráku a prvního československého prezidenta T. G. Masaryka, který je rovněž čestným občanem Čelákovic, v Lánech.

Radní jmenovali členy pracovní skupiny pro zajištění a přípravu podkladů pro schvalování účetní závěrky příspěvkových organizací zřizovaných městem Čelákovice, kterými se jako v předchozích letech stali starosta Josef Pátek, předseda finančního výboru Zastupitelstva Miroslav Opa, místostarosta II Petr Studnička, vedoucí odboru finančního a plánovacího Městského úřadu Karel Majer a za auditorskou společnost ATLAS Audit Tomáš Bartoš.


Rada města rozhodla o poskytnutí dotací pěti subjektům z oblasti sociální v úhrnné výši 150 tis. Kč a schválila příslušné veřejnoprávní smlouvy dle vypsaného programu pro poskytování dotací poskytovatelům sociálních služeb. Stejně tak bylo rozhodnuto o poskytnutí dvou individuálních dotací na realizaci akcí ve výši 32 tis. Kč a schváleny byly předmětné veřejnoprávní smlouvy.

Rada byla informována o připravované rekonstrukci Kollárovy ulice a souhlasila se vzhledem nárožní části chodníku v ulicích Sedláčkově a Kollárově.
  


22.3.2018 14:26:24 | přečteno 395x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load