ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro - velikonoce 2

Jaro - velikonoce 2

Zpráva ze schůze Rady města č. 9/2019 konané dne 25. dubna

RM 9/2019

Během výjezdní schůze navštívili čelákovičtí radní město Velké Meziříčí, kde jednali s představiteli města a městského úřadu ve věci možné regulace zábavní pyrotechniky v Čelákovicích. V Brně se setkali s vlastníky průmyslového areálu Kovohutí, se kterými diskutovali možnosti využití a dalšího rozvoje lokality ohraničené ulicemi Křižíkovou a Přístavní.

Rada města schválila zadávací dokumentaci podlimitní veřejné zakázky na stavební práce nesoucí název „Oprava střešního pláště tělocvičny v hale BIOS“. Opraveny budou stropní a střešní plášť a vyměněna bude sportovní podlaha v tomto objektu.

Členové Rady se zabývali ve stanoveném termínu doručenými návrhy kandidátů k udělení Výroční ceny města Čelákovic v roce 2019, přičemž čtyři z šesti podaných návrhů vyřadili, neboť nebyly zpracovány v souladu se Statutem Výroční ceny města Čelákovic I/9/2018, zejména v agendě týkající se ochrany osobních údajů fyzických osob (GDPR). Zastupitelé na květnovém zasedání budou moci posoudit dva návrhy splňující předepsané formální náležitosti. 

Radní schválili dalších sedm záměrů na prodej volných bytových jednotek v Milovicích, jejichž minimální cena se pohybuje v intervalu 1,4 – 1,9 mil. Kč.

2.5.2019 7:49:07 | přečteno 268x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load