ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Jaro/léto - Městské muzeum - tvrz, nádvoří

Informace ze zasedání Zastupitelstva města č. 25/2022 konaného dne 6. dubna

Plánek

Zastupitelstvo města schválilo smlouvu o podmínkách vzájemné spolupráce mezi městem Čelákovice a investory pro lokalitu Záluží – U hřiště. Zástavba lokality je plánována ve dvou etapách, v 1. etapě se jedná o 38 rodinných domů a v 2. etapě o 10 rodinných domů. Investor daruje městu plochu o výměře 8 000 m.

Zastupitelstvo schválilo rozdělení individuálních dotací z rozpočtu města Čelákovic pro rok 2022 na celoroční činnost, a to pro církve, zájmové spolky a sportovní subjekty. Celkem byly přerozděleny více než 4 miliony korun.

Zastupitelstvo schválilo obsah změny č. 7 Územního plánu sídelního útvaru Čelákovice, jejíž podstatou je vymezení území v centru města pro výstavbu Domu pro seniory. K předmětné změně nepožaduje Krajský úřad Středočeského kraje zpracovat vyhodnocení vlivů na životní prostředí (tzv. SEA).  Zastupitelé města byli informováni o krizovém řízení města Čelákovic v době vyhlášeného nouzového stavu na území České republiky v souvislosti s řešením migrační vlny velkého rozsahu na území České republiky v souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině vyvolaným invazí vojsk Ruské federace a vzali na vědomí usnesení Krizového štábu města Čelákovic

13.4.2022 7:44:11 | přečteno 459x | marie.vavrova
 
Město Čelákovice
load