ENDE

Vyhledávání

Přihlášení Cookies
Bezpečné Čelákovice

Město Čelákovice

Informační portál města a úřadu
Zima - strom vánoce

Zima - strom vánoce

Informace ze zasedání Zastupitelstva města č. 6/2019 konaného dne 21. srpna

ZM 6/2019

Zastupitelé města vzali na vědomí rezignaci Ondřeje Holzmana na funkci člena Rady města Čelákovic z časových důvodů a zvolili novým radním Martina Bajera. Ten rezignoval na funkci předsedy kontrolního výboru, do které byl nově zvolen Ondřej Holzman.

Zastupitelé schválili prodej 20 bytů v Milovicích, které jsou zatím v majetku města Čelákovic. Rovněž schválili převod vybraných pozemků v lokalitě V Prokopě z majetku města Čelákovic vkladem do základního kapitálu společnosti Q - BYT Čelákovice spol. s r.o., nezapisovaného do obchodního rejstříku.

Zastupitelstvo schválilo na základě doporučujícího stanoviska Rady města individuální dotaci Sportovnímu klubu UNION Čelákovice, z. s., na revitalizaci části sportovního areálu v souvislosti s přípravami oslav 100 let fotbalu v Čelákovicích v roce 2021.

Členům Zastupitelstva města byla předložena petice „Školní tělocvična Bios bez rakovinotvorného azbestu!“, kterou nejvyšší samosprávný kolektivní orgán města v souladu se zákonem projednal.

V závěru zastupitelé města položili kytici k pomníku padlých na náměstí 5. května u příležitosti srpnových událostí let 1968 a 1969.


29.8.2019 12:51:50 | přečteno 241x | Lebedova
 
Město Čelákovice
load